A A A

KOBRA

 • KOBRA +1 / +2 / +3 --- od 890 zł netto

  Niszczarka KOBRA +1 +2, +3
  Niszczarki przeznaczone do średniej wielkości biur i urzędów. Dzięki specjalnej pokrywie, dają gwarancję bezpiecznego użytkowania.

 • KOBRA 240 --- od 1.940 zł netto

  KOBRA 240
  Nowa rodzina niszczarek Kobra 240 obejmuje siedem różnych modeli o niezwykłych możliwościach. Zwarta obudowa o pięknym, inspirowanym sylwetką kobry wyglądzie, kryje nowatorskie rozwiązania techniczne.

  Niewielkich rozmiarów Kobry 240 posiadają szczelinę wejściową o szerokości 240 mm, wyposażone są w prostą i niezawodną elektronikę, niszczą ogromne ilości dokumentów łącznie ze zszywkami i spinaczami.

  Innowacja: Kobra 240 kompresuje ścinki zapewniając lepsze wykorzystanie zasobnika o pojemności 35 litrów.

  Sterowanie: automatyczny start/stop (fotokomórka), funkcja stand-by, automatyczne odcięcie zasilania w wypadku zaklinowania papieru lub odstawienia kosza na ścinki, zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika. Uwaga! Model specjalny: Kobra 240 SS5 - niszczy płyty CD.

 • KOBRA 260 --- od 3.300 zł netto

  KOBRA 260
  Urządzenia umożliwiające niszczenie wydruków komputerowych wraz z perforacją. Zastosowanie silników dużej mocy gwarantuje wysoką wydajność i pozwala na cięcie zszywek oraz spinaczy. Wszystkie modele są wyposażone w automatyczny start/stop i optyczne wskaĽniki informujące o gotowości do pracy, napełnieniu pojemnika na ścinki lub otwartych drzwiczkach. Specjalne zabezpieczenia chronią urządzenia przed przegrzaniem silnika w trakcie niszczenia dużych ilości dokumentów.

  Przydatnym uzupełnieniem okazuje się półka na wydruki komputerowe.

  Wszystkie modele wyposażone w SPPU.

 • KOBRA 300 --- od 4.340 zł netto

  KOBRA 300
  Seria niszczarek 300 obejmuje 5 nowych modeli o niezwykłej mocy. Zastosowanie dwóch silników wraz z systemami SPPU w każdej niszczarce i szczelina wejściowa 300 mm zapewnią łatwe i szybkie niszczenie dużej ilości dokumentów w każdym formacie. Kosz o pojemności 85 litrów pomieści ponad 1000 arkuszy A4 pociętych w paski. Wyposażone w automatyczny start/stop, optyczne wskaźniki informujące o gotowości do pracy, załączeniu systemu Energy Smart - zarządzającego zerowym zużyciem prądu w funkcji stand-by, napełnieniu kosza na ścinki lub otwarciu drzwi. Niszczenie płyt CD i dyskietek ułatwia specjalna pokrywa.
  Opcjonalnie możliwa pólka na wydruki komputerowe.

 • KOBRA 385 --- od 3.820 zł netto

  KOBRA 385
  Seria niszczarek zaprojektowana do niszczenia szerokich wydruków komputerowych. Wysoka wydajność, niski poziom hałasu. Modele Kobra 385 wyposażone są w automatyczny start/stop sterowany fotokomórką, funkcję czuwania (stand-by) oraz elektroniczny wyłącznik sygnalizujący zapełnienie pojemnika na ścinki. Specjalnie utwardzane głowice tnące radzą sobie świetnie ze zszywkami do papieru. Gromadzenie ścinków w zwykłych plastikowych workach ułatwia szybkie opróżnianie pojemnika i utrzymanie porządku. Zasobnik o pojemności 130 litrów. Polecamy także opcjonalne wyposażenie w postaci półki na wydruki komputerowe.

  Modele serii 385 C dodatkowo posiadają elektroniczne zabezpieczenie przed uruchomieniem, włączające się automatycznie po otwarciu drzwiczek.

 • KOBRA 390 / 400 --- od 6.850 zł netto

  KOBRA 390-400
  Niszczarki bardzo dużej mocy i wydajności. Wykorzystywane do niszczenia dużych ilości papieru, satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Szczelina wejściowa 400 mm. Wysoki stopień automatyzacji - elektronicznie sterowane: start/stop, stand-by, wyłączanie przy otwartych drzwiczkach i zapełnieniu pojemnika oraz cofanie papieru w wypadku przeciążenia.

  Zaprojektowany do niszczenia dużej ilości papieru, cicho pracujący napęd łańcuchowy z przekładniami stalowymi. Silniki przystosowane do pracy ciągłej. Opcjonalnie z półką na wydruki komputerowe.

 • KOBRA 400WB --- 16.900 zł netto

  KOBRA 400 WB
  Kobra 400 WB pozwala na scentralizowane niszczenie dużej ilości dokumentów, zwłaszcza w większych biurach i urzędach, gdzie poszczególne stanowiska nie są wyposażone w niszczarki osobiste lub w jednym miejscu pojawiają się znaczne ilości materiałów do zniszczenia. Łatwa i bezpieczna w obsłudze, Kobra 400 WB pozwala zabezpieczyć zawartość wszystkich biurowych koszy przed dostępem osób niepowołanych. Po prostu, sprzątaczki opróżniają kosze do zasobnika Kobry...

  Niszczarka jest wyposażona w potężną głowicę tnącą, obojętną na zszywki i spinacze, specjalny, obrotowy mechanizm zagarniający zawartość zasobnika zasypowego oraz wysuwaną półkę na wydruki komputerowe. Całe urządzenie jest ustawione na rolkach jezdnych.

  Kobra 400 WB posiada automatyczny start/stop, stand-by, wyłączanie przy otwartych drzwiczkach lub przepełnieniu worka na odpady oraz automatyczne cofanie w wypadku zaklinowania papieru. Tnie materiały na ścinki 3,9x40 mm, co istotnie ogranicza ich objętość, zanim trafią do obszernego worka na odpady o pojemności 160 litrów, umieszczonego - dla wygody obsługi - na wysuwanym uchwycie.

  Kobra 400 WB to trwałe urządzenie pracujące bardzo cicho, posiadające wielką moc i wydajność.

 • KOBRA CYCLONE --- 54.000 zł netto

  WIELOFUNKCYJNA NISZCZARKA O OGROMNEJ WYDAJNOŚCI . ZMIANA STOPNIA TAJNOŚCI W 15 MINUT. JEDYNA TAKA NISZCZARKA NA RYNKU!

   

  DOSTĘPNA TYLKO NA ZAMÓWIENIE.

   

  Niszczarka Kobra Cyclone niszczy do 500 arkuszy papieru jednocześnie, a także tekturę, karton, dyskietki, płyty CD, butelki plastikowe oraz aluminiowe puszki.

  Wymienne sito, jako element systemu tnącego zapewnia możliwość wyboru wlaściwego poziomu bezpieczeństwa i wielkości ścinek, zależnie od wymagań i aktualnych potrzeb.